fbpx
 
162
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-162,theme-stockholm,qode-social-login-1.1.3,qode-restaurant-1.1.1,stockholm-core-1.1,woocommerce-no-js,select-theme-ver-5.1.8,ajax_fade,page_not_loaded,side_area_over_content,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Moje studio

DCS.studio, czyli DeadlyCreativeSpaces.studio zrodziło się w zasadzie już 1996 roku, kiedy to w moje ręce, wpadł magazyn wnętrzarski. Wtedy po raz pierwszy w mojej głowie zrodziła się myśl, że projektowanie wnętrz to jest to, czym chciałabym się zajmować w przyszłości. Wspierana przez Rodziców: Tatę – architekta oraz Mamę – tancerkę PZPiT Mazowsze, poszłam na studia architektoniczne. Sześć lat, kilka krajów i biur architektonicznych później, zdecydowałam się na zrealizowanie pierwszego projektu wnętrz domu pod Warszawą i otworzenie własnego biura. Pierwsza siedziba znajdowała się w Warszawie na Saskiej Kępie. Tam też w 2009 roku do mojego zespołu dołączyła Anna. W 2019 roku biuro przeniosło się do Józefosławia i poszerzyło o najmłodszego pracownika – Agnieszkę.

 

 

Ja i mój zespół

BASIA

 

W 2007 roku ukończyła studia architektoniczne projektem pawilon jogi na Polu Mokotowskim. Już na studiach rozpoczęła pracę zawodową w Polsce, a później w Australii w biurach architektonicznych, gdzie zajmowała się projektowaniem zabudowy mieszkaniowej i budynków biurowych. W pracy uwielbia mieszać style, zestawiać nowe ze starym, drogie rozwiązania z ekonomicznymi. Najlepiej czuje się w projektach domów i apartamentów ze względu na bliski kontakt z Klientem, dzięki czemu powstają funkcjonalne przestrzenie z „duszą”. Prywatnie – fanka jazzu i baletu, stylu art deco, butikowych hoteli, designerskich lamp i plakatów, fotografii, kuchni japońskiej i ciężkiego, australijskiego czerwonego wina. Znajomi przywożą Jej z różnych stron świata „Małego Księcia” – w swojej kolekcji ma już ponad 50 wydań w blisko 40 językach.

 

„To, co dla mnie ważne w architekturze, to proporcje, spójność, harmonia i coś co nazywam szczerością – w moich projektach zawsze stawiam na autentyczność, bardzo się pilnuję, aby pamiętać dla kogo projektuję.”

 

ANIA

 

Studia architektoniczno-urbanistyczne ukończyła w 2006 roku. Zdobywczyni II miejsca w konkursie na najlepszy studencki projekt architektoniczny poznańskiego oddziału SARP oraz współautorka projektów urbanistycznych, które dwukrotnie zdobyły 1.miejsce w konkursach. Jak sama przyznaje od zawsze ciągnęło ją do mniejszej skali i artystycznych klimatów, dlatego szybko zamieniła pracownię architektoniczną na biuro projektowania wnętrz. Specjalistka w kwestii dopracowywania projektów w detalu – przekładania koncepcji na rysunki szczegółowe oraz nadzorowania ich spójności. Oddając się swojemu zamiłowaniu do pięknego wyglądu projektów zrealizowała studia podyplomowe z zakresu „Grafika komputerowa i techniki multimedialne”. Pasjonuje ją wszelkie rękodzieło, a szczególnie szycie na maszynie. Uwielbia w wolnym czasie zestawiać ze sobą różne kolorowe tkaniny i tworzyć z nich kolorowe torby i torebki.

 

„Sprawia mi autentyczną przyjemność tworzenie rysunków technicznych, które są nie tylko informacją dla Wykonawcy, ale również są piękne wizualnie. To wynika z mojego zamiłowania do kolorów i skłonności artystycznych :)”

 

AGNIESZKA

 

Urbanistykę ukończyła w 2012 roku, a architekturę w 2017 roku koncepcją SPA w miejscowości uzdrowiskowej. Przez kilka lat pracownik biur architektonicznych, urbanistycznych i Politechniki Warszawskiej zajmujący się zagadnieniami związanymi z projektowaniem mało- i wielkoskalowym oraz wykorzystaniem najnowszych technologii dla potrzeb projektowych.
Stara się być perfekcyjna w każdym działaniu, zgodnie z zasadą, że diabeł tkwi w szczegółach (bardziej to już tylko Barbara jest). Z przyjemnością zajmuje się działaniami związanymi z marketingiem i mediami społecznościowymi.
Kocha kulturę i smaki Japonii (shodō, umeshu i sushi to nie pierwszyzna), potrawy z ziemniaka (wszystkie!), musicale i kryminały (może by tak połączyć jedno z drugim:)). A po godzinach – zdeklarowany gracz komputerowy!

 

„Jednym z najprzyjemniejszych elementów projektowania jest praca zespołowa podczas tworzenia koncepcji oraz współpraca z Klientem, dzięki czemu powstają nietypowe rozwiązania i unikatowe wnętrza.”

Zespół

Barbara Jasicka

ZAŁOŻYCIEL DCS.STUDIO & ARCHITEKT

Anna Kałuska

SENIOR ARCHITEKT & SPECJALISTA DS. WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

Agnieszka Wielądek

ARCHITEKT & PR MANAGER

Dołącz do mojego zespołu.

Dołącz do mojego zespołu.

Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu skontaktuj się z nami oraz prześlij swoje CV i portfolio.

Aplikuj